KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14976179
nr 1497 6179
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Lugn stund". Signerad a tergo. Olja på duk, 59x30 cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 19:07:27
24/10 19:02:27
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano